Leták

Leták Takko fashion je velmi důležitou součástí marketingového mixu společnosti Takko. Nejedná se o klasický leták tak jak to známe u většiny  obchodů s oblečením, či slevové nabídky. Leták Takko fashion přichází v podobě katalogu, který je vytištěn z kvalitního povoskovaného papíru a jsou tu jasně rozlišené všechny barevné odstíny či tvary oblečení.

Letáky jsou zasílány pro sezonu jaro/léto a podzim/zima. Trendy oblečení obsažené v katalogu jsou vždy v souladu s celoevropskými trendy. Je to především z důvodu, že společnost Takko fashion působí v mnoha evropských zemích, kam dodává v podstatě totožné kolekce oblečení. Česká republika samozřejmě není výjimkou.

Leták přichází vždy v souvislosti s nadcházející sezonou, pro kterou návrháři určili zcela nové typové i barevné provedení oblečení. Vzhledem ke kvalitě oblečení a její ceně je společnost mezi odběrateli stále oblíbenější. Leták Takko fashion vždy přinese do Vašeho šatníku nové kusy oblečení, což je také hlavníobchodní záměr celé společnosti.

Write a comment